Przegląd tematu
Mikstaw
PostWysłany: Pon 15:36, 31 Mar 2008    Temat postu:

Cieszy również liczebność naszego młyna. Szkoda, ze nie jest tak na każdym meczu...
Bobek 123
PostWysłany: Sob 21:57, 29 Mar 2008    Temat postu:

No doping w pierwszej połowie był elegancki i był spory młyn ale w drugiej połowie już lekka zamuła się robiła ale też nie najgorzej z tym dopingiem.A co do wyniku to wynik jak najbardziej sprawiedliwy ale mieliśmy kilka sytuacji których nie wykorzystaliśmy i sędzia przy kilku sytuacjach zawalił ale to standard....lecz nie ma co składać na sędziego.Po prostu zabrakło umiejętności i trochę szczęścia.Pozdro dla tych co byli
Mikstaw
PostWysłany: Sob 20:23, 29 Mar 2008    Temat postu:

Doping na tym meczu był bardzo dobry. W pierwszej połowie było zajebiaszczo w drugiej trochę gorzej. Szkoda tylko, że piłkarze nie odwdzięczyli się nam dobrą grą...
Bobek 123
PostWysłany: Śro 15:58, 26 Mar 2008    Temat postu:

Nooo na ten mecz nie ma wykrętów Exclamation Tylko wszyscy wbijamy z ziomami z osiedla i nie tylko...i ustawiamy się na trybunie od rzeki i głośno dopingujemy ! Pokażmy że jest nas dużooo.Pzdr aa i mecz jest o 15.00 a nie o 14.00
adamsMKS
PostWysłany: Wto 16:42, 25 Mar 2008    Temat postu:

Już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze MKS-u. Tym razem przeciwnikiem będzie czołowa drużyna MLSu w ostatnich latach Naprzód Zielonki. Początek spotkania o godz. 15.00 na stadionie MOSiR w Ciechanowie. Zapraszam wszystkich kibiców do gorącego dopingowania zielono biało czerwonych na tym meczu! Tnijcie konfetti i w miarę możliwości kupujcie serpentyny, które dostaniecie w pierwszym lepszym sklepie papierniczym. Bez żadnych wymówek itd. WSZYSCY NA MECZ!! weźcie ze sobą jakieś pesosy na oprawy meczów na najbliższe spotkania w Ciechanowie, przyda się każda złotówka. POMÓŻMY PIŁKARZOM AWANSOWAĆ DO IV LIGI!
Budzy
PostWysłany: Pon 12:02, 24 Mar 2008    Temat postu:

Tnijcie konfetti Very Happy
Bobek 123
PostWysłany: Pon 11:59, 24 Mar 2008    Temat postu:

No wreszcie MKS wraca na nasze boisko Smile Więc starać się jak najwięcej osób zebrać na ten mecz i głośno dopingować,a ten doping się przyda naszym piłkarzom ponieważ Naprzód Zielonki to nie jest byle jaka drużyna ze środka tabeli ale liczę na zwycięstwo i wspaniały doping.Pozdro
Mikstaw
PostWysłany: Nie 11:51, 23 Mar 2008    Temat postu: MKS Ciechanów-Naprzód Zielonki

Wszystko o tym meczu pod względem kibicowskim. 29.03.08 g. 14! Zapraszam!