Przegląd tematu
adamsMKS
PostWysłany: Pon 18:38, 21 Kwi 2008    Temat postu:

O nie, Najlepszy mecz w wykonaniu z obu storn jeszcze przed nami prosze Pana ;) Było dobrze np. "Moja jedyna miłość..." to była miazga, wydaje mi się, że zaraz po końcówce z meczu z Victorią Sulejówek (gdzie po 20 minutach śpiewania straciłem głos na 2 dni Embarassed ) to właśnie w sobotę śpiewaliśmy najgłośniej, chociaż i tak to nie to na co nas naprawdę stać bo jak mówił sam J. "nie dłub w nosie, Mariola wstawaj" Laughing hehe oby więcej takich meczy! i jedna uwaga jeszcze każdy powie, że oprawa fajna i każdy chce żeby były, ale niestety takie rzeczy kosztują.. Więc jak coś to dawajcie pesosy bo jak do tej pory oprócz kilku osób to chyba każdy żałuje albo wam nie zależy (takie mam wrażenie). Te 10 zł raz na miesiąc to chyba każdy ma... Pozdrawiam.
Budzy
PostWysłany: Pon 18:12, 21 Kwi 2008    Temat postu:

Chyba najlepszy mecz w wykonaniu nas kibiców i piłkarzy. Oprawa i doping zajebisty !
adamsMKS
PostWysłany: Pon 11:35, 21 Kwi 2008    Temat postu:

Dzięki za info, odezwę się dzisiaj wieczorem.

A to krótka relacja:

Naszą liczbę jak to zwykle bywa ciężko określić, myślę, że liczba 60 osób, które włączały się do dopingowania częściej niż często nie będzie przesadzona. Równo z gwizdkiem rzucamy serpentyny i konfetti, po kilkunastu minutach wyciągamy flagę sektorową podświetlana strobo + 9 rac do tego na płocie okazjonalny transparent który wisi sobie tam jednak cały mecz Wink W pierwszej połowie ogólnie doping dobry, w drugiej trochę przestoju i jakieś tam pojedyncze hasła na początku ale potem co staje się powoli tradycją odrabiamy to i ostatnie jakieś 20 minut to już bardzo głośny doping, zabawa jakich mało Wink gości z Marek 9 krzyczą kilka razy. Ogólnie bardzo miło.
Foto,

Początek meczu:

Oprawa:

Goście:

Trzeba przyznać, że ta fota z sektorówką i oprawą dojebana, pozdrawiam fotografa

Smile
Ikarus - Marcovia
PostWysłany: Pon 8:52, 21 Kwi 2008    Temat postu:

Robiłem zdjęcia m.in Waszej oprawy. Moje gg : 2706810, niech jedna osoba wyśle mi adres mailowy, to prześlę Wam zdjęcia.

Pozdrawiam
Ikarus
Mikstaw
PostWysłany: Nie 17:04, 20 Kwi 2008    Temat postu:

Super mecz w wykonaniu naszych zawodników i NIESAMOWITA oprawa. A co do dopingu to dawno nie wróciłem z tak mocno zdartym gardłem!
Bobek 123
PostWysłany: Nie 14:54, 20 Kwi 2008    Temat postu:

Wygrana aż 5:0 ! Świetny mecz rozegrali Ciechanowscy piłkarze,ale jeszcze lepsi byli kibice,świetna oprawa,doskonały doping a szczególnie pod koniec 2 połowy i ogólnie wszystko był eleganckie.Pozdro dla obecnych
Mikstaw
PostWysłany: Śro 17:25, 16 Kwi 2008    Temat postu: MKS Ciechanów-Marcovia 2000 Marki

Zapraszam do dyskusji o meczu pod względem kibicowskim! 19.04.08 g. 16. Zapraszam!