Odpowiedz do tematu    Forum MKS Ciechanów Strona Główna » Kibice Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 125

Skąd: Ciechanów

Post MKS Ciechanów-Marcovia 2000 Marki
Zapraszam do dyskusji o meczu pod względem kibicowskim! 19.04.08 g. 16. Zapraszam!

Śro 17:25, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Bobek 123

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 134

Wygrana aż 5:0 ! Świetny mecz rozegrali Ciechanowscy piłkarze,ale jeszcze lepsi byli kibice,świetna oprawa,doskonały doping a szczególnie pod koniec 2 połowy i ogólnie wszystko był eleganckie.Pozdro dla obecnych

Nie 14:54, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Mikstaw

Posty: 125

Super mecz w wykonaniu naszych zawodników i NIESAMOWITA oprawa. A co do dopingu to dawno nie wróciłem z tak mocno zdartym gardłem!

Nie 17:04, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ikarus - Marcovia

Robiłem zdjęcia m.in Waszej oprawy. Moje gg : 2706810, niech jedna osoba wyśle mi adres mailowy, to prześlę Wam zdjęcia.

Pozdrawiam
Ikarus
Pon 8:52, 21 Kwi 2008
adamsMKS

Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 214

Dzięki za info, odezwę się dzisiaj wieczorem.

A to krótka relacja:

Naszą liczbę jak to zwykle bywa ciężko określić, myślę, że liczba 60 osób, które włączały się do dopingowania częściej niż często nie będzie przesadzona. Równo z gwizdkiem rzucamy serpentyny i konfetti, po kilkunastu minutach wyciągamy flagę sektorową podświetlana strobo + 9 rac do tego na płocie okazjonalny transparent który wisi sobie tam jednak cały mecz Wink W pierwszej połowie ogólnie doping dobry, w drugiej trochę przestoju i jakieś tam pojedyncze hasła na początku ale potem co staje się powoli tradycją odrabiamy to i ostatnie jakieś 20 minut to już bardzo głośny doping, zabawa jakich mało Wink gości z Marek 9 krzyczą kilka razy. Ogólnie bardzo miło.
Foto,

Początek meczu:

Oprawa:

Goście:

Trzeba przyznać, że ta fota z sektorówką i oprawą dojebana, pozdrawiam fotografa

Smile

Pon 11:35, 21 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Budzy

Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 109

Chyba najlepszy mecz w wykonaniu nas kibiców i piłkarzy. Oprawa i doping zajebisty !

Pon 18:12, 21 Kwi 2008 Zobacz profil autora
adamsMKS

Posty: 214

O nie, Najlepszy mecz w wykonaniu z obu storn jeszcze przed nami prosze Pana ;) Było dobrze np. "Moja jedyna miłość..." to była miazga, wydaje mi się, że zaraz po końcówce z meczu z Victorią Sulejówek (gdzie po 20 minutach śpiewania straciłem głos na 2 dni Embarassed ) to właśnie w sobotę śpiewaliśmy najgłośniej, chociaż i tak to nie to na co nas naprawdę stać bo jak mówił sam J. "nie dłub w nosie, Mariola wstawaj" Laughing hehe oby więcej takich meczy! i jedna uwaga jeszcze każdy powie, że oprawa fajna i każdy chce żeby były, ale niestety takie rzeczy kosztują.. Więc jak coś to dawajcie pesosy bo jak do tej pory oprócz kilku osób to chyba każdy żałuje albo wam nie zależy (takie mam wrażenie). Te 10 zł raz na miesiąc to chyba każdy ma... Pozdrawiam.

Pon 18:38, 21 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum MKS Ciechanów Strona Główna » Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)