Odpowiedz do tematu    Forum MKS Ciechanów Strona Główna » Kibice Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 214

Skąd: Ciechanów

Post MKS Ciechanów - Zryw Sobolew - baraż o IV lige w sobotę!!

Poinformujcie kolegów, koleżanki, siostry, braci, rodziców, dziadków, pradziadków itd. !! Najważniejszy mecz sezonu !!

Wysyłajcie na gg, pocztą, paczką piorytetową, listami czym tam chcecie obrazek widoczny powyżej (link: [link widoczny dla zalogowanych] )

BEZ WYŁAMÓW!!

Ostatnio zmieniony przez adamsMKS dnia Czw 0:25, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:23, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Mikstaw

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 125

Ja będę oczywiście. Postaram się przyprowadzić kumpli!

Czw 12:58, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Mikstaw

Posty: 125

No niestety... Sędzia nas mocno skrzywdził. Szkoda, że na tym meczu nie dopingowaliśmy na miarę naszych możliwości.

Nie 17:19, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora
Bobek 123

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 134

No niestety..pierwsza połowa to był dramat..wiele ludzi się nie przykładało do dopingu m.in ja ( po melanżowy kac ).Ale w drugiej połowie się obudziliśmy i był moment dopingu w ok.130 osób( jak na moje oko ).Brawa dla prowadzącego doping za to że nie zrezygnował tylko prowadził dalej ! ..a co do sędziego to tylko można śpiewać " Już się sędzia zastanawia czy pojedzie do Wrocławia " .

Nie 20:28, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora
adamsMKS

Posty: 214

Krótka relacja:

Mimo tego, że mecz w sobotę o 12.00 na stadionie dosyć sporo ludzi (na moje oko ok. 400 może więcej), Nas w pierwszej połowie ok. 50 osób z 3 flagami na płocie z jakoś takim trochę niemrawym lecz ciągłym dopingiem. Mniej więcej w połowie drugiej połowy udaje nam się poderwać do dopingu prawie cała naszą trybunę miękko ponad 130 osób! Krzyczymy tak razem parę minut potem udaje się ogarnąć kolegów z boku i do końca meczu bardzo dobrze dopingujemy w prawie 100 osobowym młynie! co jest najlepszym naszym dotychczasowym wynikiem. Gości zero.

I narazie 2 fotki z tego spotkania (pierwsza połowa)

Pon 0:48, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum MKS Ciechanów Strona Główna » Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)